Wikileaks belgeleri kolpa çıktı


İyi günler arkadaşlar şimdiki makalemde sizlere Wikileaks ın yayınladığı ve alay konusu olan belgeler hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.
Wikileaks Türkiye Cumhuriyeti Devletinin iktidar partisini ve halkını tam olarak tanımadığından ve ya kendi ülkeleri gibi sandıkları için AkPartinin iç mesaj sistemindeki mesajları yayınlamıştır.Peki bu mesajlaşmalarda neler var.
İlk başta bu adresden bu konuşmalara ulaşabilirsiniz.Şimdi ise gelelim belgelere Wikileakın algı operasyonu yapmak için paylaştığı bu mail konuşmalarında:reklam mesajları,halktan gelen mesajlar,çorba tarifi,spam mesajlar vb. mailler bulunmaktadır.Peki bu mailler nasıl ele geçirildi.
  1. Server hacklenmiş olabilir.Fakat şuan AkPartinin sistemlerinde açık yok.
  2. Ak Parti teşkilatının bilgi işlem bölümünde bulunan vatan hainlerin partiyi satıp bu mailleri Databasden çıkartıp Wikileakdaki kişilere yollaması en son göz altılara bakılırsa bu seçenek yükseliyor.
Şimdi bazı maillere göz atalım.

Ciğerlerinizi Temizleyin (Kullananlar Çok Memnun)

     2.

2015 TÜRKİYE ŞİRKET REHBERİ CDsi

  3.

BELEDİYE MEVLİD KANDİLİNDE İRMİK TATLISI İKRAM ETTİ

4.

Temel Rusça / Görüntülü Eğitim DVD

Sizlere algı operasyonunu göstermek için 4 maili buraya yazdım.Ey  Wikileak ve arkasındaki batılı devletler siz halen osmanlı torunlarını anlamamışsınız....


Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönderme

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.