Ücretsiz Hosting

Elegansnet

Ücretsiz Hosting
Web sitenizi barındırmak için Ücretsiz Hosting arayışına girdiyseniz ve bu yazıyı okuyorsanız doğru sayfada ve tam adresindesiniz. Çünkü size önereceğim firma ve yapmış olduğu kampanya hakkında sizi yönlendireceğim. Süresi biten hosting hizmetinizi Elegansnet'a taşıyarak Ücretsiz Hosting hizmetinden 1 yıl olarak faydalanabilirsiniz. Firma size bu konuda esnek hosting paketleri sağlayarak sitenizi 1 yıl ücretsiz barındırmanıza olanak veriyor.
Ücretsiz Hosting paketleri Linux ve Windows tabanlı olmak üzere ücretsiz olarak Cpanel / Plesk Kontrol Paneli ve özelliklerini kullanma imkanı sağlıyor.
Eğer bir webmastersanız ve müşterilerinize hosting satışı yapmak istiyorsanız Elegansnet 'in size sağlamış olduğu Reseller Hosting imkanlarından da ücretli olarak faydalanabilirsiniz.
İletişime geçerseniz kampanya döneminde oldukları için fiyatlar konusunda size yardımcı olacaklarını umuyorum.
Reseller Hosting paketleri de Web  Hosting paketlerinde olduğu gibi iki ayrı Linux ve Windows tabanlıdır. İhtiyacınız olan Reseller paketini seçip sitelerinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Ayrıca Linux tabanlı Reseller Hosting paketlerinde Cpanel yanında ücretsiz olarak Whm Kontrol Paneli de sunmaktalar. Whm Kontrol Paneli ile web sitelerinizi ve paketlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Share on Google Plus
    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 yorum:

Yorum Gönderme

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.